Dlaczego Joga Kundalini ?

W ciągu ułamka sekundy nasz mózg produkuje 1000 myśli.

Części tych myśli jesteśmy nieświadomi i czasami znikają one w podświadomości, utykają tam, a potem stamtąd oddziałują na nasz umysł świadomy. Z tych myśli powstają następnie uczucia, emocje, pragnienia, nasze projekcje i fantazje. Zamiast kontroli i opanowania umysłu to często on, nasz umysł, kieruje nami, co w efekcie powoduje kompulsywne zachowania i decyzje, problemy w komunikacji z innymi i stres, którego sami jesteśmy przyczyną.

Joga Kundalini pozwala przełamać te podświadome zatory i blokady umysłu, co w efekcie pozwala nam na bardziej harmonijne i szczęśliwe życie. W krótkim czasie możesz doświadczyć uwolnienia ogromnej ilości bagażu, który nosisz w swoim umyśle. Uwalniasz swój umysł i stajesz się bardziej świadomy a Twoje życie zmienia się na lepsze.

Joga kundalini z technikami medytacji, które dobieram inwidualnie do potrzeb mojej grupy, pomaga zmierzyć się z wewnętrznymi lękami, ograniczeniami i blokadami umysłu oraz z nieuporządkowaną przeszłością.

Na lekcjach uczymy się nie tylko zagadnień natury duchowej, ale przede wszystkim, pokochania siebie samego, wybaczenia oraz bycia tu i teraz (czyli w jedynym czasie, jaki istnieje).

Wszystko jest możliwe, poprzez obudzenie się za życia i życia zgodnie z Twoim wewnętrznym głosem, mądrością, która zapisana jest w Twoim sercu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *