O mnie

Uwielbiam się śmiać. Uwielbiam życie, taniec i zabawę. Kocham zwierzęta i naturę. Moje ulubione motto: ,,Jeśli nie widzisz Boga we wszystkim, nie widzisz go wcale”. ,,To co masz wewnątrz, widać w Twoim życiu na zewnątrz ”. Poszłam za swoim wewnętrznym głosem i zostałam swoim własnym nauczycielem, a później nauczycielem wielu.

Codziennie zagłębiam się w głos swojego serca, który jest moim przewodnikiem i jedynym guru, jakiego słucham. Od lat uczę technik jogi i medytacji i z radością obserwuję, iż ci, którzy zaufali sobie i swojej intuicji są na najlepszej drodze do spełnienia w życiu.

Z zawodu jestem joginką. Skończyłam  Karam Kriya School of Kundalini Yoga w Londynie. Szkołę skończyłam z  tytułem Nauczyciela Jogi.
Joga i medytacja to moja wielka pasja i niesamowita przygoda, która sprawiła, że w moim życiu zapanowała harmonia, miłość i radość.
Dziesięć lat swojego życia spędziłam w Londynie, gdzie miałam okazję poznać fantastycznych ludzi, którzy mnie zainspirowali do dalszej nauki jak Shiv Sharan Singh, mój duchowy nauczyciel. Od sześciu lat jestem w Polsce, na ukochanej Warmii, gdzie uczę jogi, medytacji, prowadzę kursy rozwoju osobistego, wakacje wyjazdowe, szkolenia oraz profilaktykę kręgosłupa w sanatoriach. W wolnych chwilach medytuje, czytam, piszę, śpiewam i tworzę mandale.

 

Uprawnienia

INTERNATIONAL INSTRUCTOR Certification in Kundalini Yoga as taught by Yogi Bhajan – Kundalini Yoga Teachers Association UK, 30 September 2010, London UK, (TYTUŁ NAUCZYCIELA JOGI)

Diploma in Indian Head Massage – CMA Registered Complementary Medical Association, The Guilt of Holistic Therapist, 3 May 2010, London UK, (Indiański Masaż Głowy)

Diploma in Full Body Massage -CPD AWARDED –  CMA Registered Complementary Medical Association -14 April 2011, London UK, (Uprawnienia do wykonywania zawodu hostycznego masażysty)

REIKI MASTER – Rasa Complementary CMA Registered Medical Association –

The Guilt of Holistic Therapist – 17 December 2010, Londok UK, (MISTRZ REIKI)

Gdzie mnie znajdziesz

YOUTUBE kanał : Magdalena O Yoga&medytacja

Facebook : Wakacje z Jogą – Garzewko Agroturystyka

Facebook : Czytanie SERCA – Czytanie Intuicyjne

Facebook: Spiritual Travel

Facebook: JOGA Olsztyn